Pasaules kērlinga TV mūsu apraides partneriem visā pasaulē producēs 48 spēles no 2021. gada Olimpiskās kvalifikācijas turnīra, kas notiks Lēvardenā, Nīderlandē. Šajās spēlēs tiks iekļautas jauktās dubultspēles, vīriešiem un sievietēm.
Pasākuma tiešraide būs ekskluzīvi Kērlinga kanāls Sadarbībā ar Recast.
Visi laiki ir Centrāleiropas laiks (CET), kas ir koordinētais universālais laiks (UTC) +1 stunda un Austrumu standarta laiks (EST) +6 stundas.
Jaukts vīrs
Nākamās spēles tiks translētas 2021. gada olimpiskā kvalifikācijas turnīra jaukto pāru sacensību laikā.
Svētdiena, 5. decembris
16:00 – Japāna — Latvija un Igaunija — Amerikas Savienotās Valstis (NHK Japan un NBC Olimpiskais kanāls)
Pirmdien, 6. decembrī
plkst. 10 – Japāna — Koreja (NHK Japan, MBC Korea)
14:30 – Dānija — Krievija (Match TV Russia)
19:00 – Igaunija — Japāna un Somija — Amerikas Savienotās Valstis (NHK Japan un NBC Olimpiskais kanāls)
Otrdiena, 7. decembris
12:30 – Latvija – ASV un Japāna – Jaunzēlande (NBC Olympic un NHK Japan)
16:00 – Krievija — Austrālija (Match TV Russia)
19:30 – Amerikas Savienotās Valstis pret Jaunzēlandi (NBC)
Trešdiena, 8. decembris
plkst. 10 – Vācija — Krievija (Match TV Russia)
14:30 – ASV — Koreja, Somija — Japāna (NBC Olympic un NHK Japan)
19:00 – Turcija — Krievija (Match TV Russia)
Ceturtdiena, 9. decembris
9:00 (NBC olimpiskais kanāls)
15:00 – 1stA pret B2/A3 uzvarētājs (NHK Japāna, NBC)
18:00 – 1stB v A2/B3 uzvarētājs (NHK Japāna, NBC)
virietis un sieviete
Nākamās spēles tiks translētas visu komandas notikumu laikā 2021. gada olimpiskajam kvalifikācijas pasākumam.
apaļais robins
Sestdien, 11. decembrī
9:00 (sievietēm) – Japāna — Itālija (NHK Japan)
14:00 (vīrieši) – Vācija — Japāna un Nīderlande — Dānija (NHK Japan un Ziggo Sports Netherlands)
19:00 (sievietēm) – Vācija — Japāna (NHK Japan)
Svētdien, 12. decembrī
9:00 (vīrieši) – Japāna — Dānija (NHK Japan)
14:00 (sievietes) – Japāna — Čehija (NHK Japan)
19:00 (vīrieši) – Norvēģija — Japāna un Vācija — Nīderlande (NHK Japan un Ziggo Sports Netherlands)
Pirmdien, 13. decembrī
9:00 (sievietēm) – Skotija — Koreja (MBC Korea)
14:00 (vīrieši) – Nīderlande — Čehija un Japāna — Koreja (MBC Korea)
19:00 (sievietes) – Skotija — Japāna (NHK Japan)
Otrdiena, 14. decembris
9:00 (vīrieši) Nīderlande — Itālija (Ziggo Sports Netherlands)
14:00 (sievietes) – Japāna — Latvija (NHK Japan)
19:00 (vīrieši) – Čehija — Japāna un Nīderlande — Somija (NHK Japan un Ziggo Sports Netherlands)
Trešdiena, 15. decembris
9:00 (sievietes) – Koreja — Japāna (NHK Japan, MBC Korea)
14:00 (vīrieši) – Japāna — Nīderlande (NHK Japan, Ziggo Sports Netherlands)
19:00 (sievietes) – Japāna — Igaunija (NHK Japan)
Ceturtdiena, 16. decembris
9:00 (vīrieši) – Norvēģija — Nīderlande un Itālija — Japāna (Ziggo Sports Netherlands un NHK Japan)
14:00 (sievietes) – Turcija — Japāna (NHK Japan)
19:00 (vīrieši) – Koreja — Nīderlande un Japāna — Somija (Ziggo Sports Netherlands un NHK Japan)
kvalifikācijas
Piektdiena, 17. decembris
plkst. 10 (sievietes) – W2 pret W3 (NHK Japāna, TSN Kanāda)
15:00 (vīrieši) – M2 pret M3 (NHK Japāna, TSN Kanāda)
Sestdien, 18. decembrī
plkst. 10 (sievietes) – W4 pret zaudētāju W2/W3 (NHK Japāna, TSN Kanāda)
15:00 (vīrieši) – M4 pret M2/M3 zaudētājs (NHK Japāna, TSN Kanāda)
Piedalieties kopā ar Pasaules kērlinga federāciju 2021. gada olimpiskajās kvalifikācijas spēlēs TwitterUn instagram, Facebook sociālā tīkla vietne Un Veibo Meklējot hashtag#OQE2021#crimp